KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 17024601

nr 1702 4601

Skulpturer

2 st, Ullrika Franzén. Signerad, daterad 02-04, Uggledam II/Bunny. Höjd: 36-40 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:03:07

16/5 13:38:22 1      Vinnande bud